Každá firma je na začátku malá. Záleží na majiteli firmy, zda i nadále zůstane malá, anebo poroste a bude se rozvíjet. A také jestli jako majitel usilujete o větší osobní svobodu, větší ziskovost a vyšší produktivitu, abyste mohli mít ze svého podnikání radost.

TAB Accelerator Board - logo

Akcelerujte váš byznys + vylepšete vaše podnikání

 

Máte jako majitel(ka) nebo CEO malé firmy větší ambice, chcete vaši firmu dostat na vyšší úroveň? Chcete systematicky posouvat sebe i firmu kupředu bez zbytečných chyb? Gratulujeme, patříte mezi cílevědomé lídry! V rámci programu TAB Accelerator Board vám pomůžeme vaši cílevědomost efektivně zúročit a posunout vás i vaši firmu tam, kde se vaše ambiciózní cíle stanou skutečností.

 

Jak efektivně rozvíjet firmu

 

Ušito na míru vám osobně a vašemu podnikání

 

Členství v programu TAB Accelerator Board je určeno zejména pro:

 • podnikatele, kteří chtějí rozvíjet své začínající či malé podnikání,
 • progresivní majitele a CEO malých firem, kteří chtějí větší osobní svobodu, větší ziskovost a vyšší produktivitu,
 • majitele menších firem, kteří touží po osvědčené metodice pro strategičtější řízení svého podnikání,

zaměstnávající ideálně více než 5 lidí. Členství je přínosné i pro ambiciózní samostatné podnikatele, kteří mají velké cíle, ale zatím žádné zaměstnance.

 

Co je TAB Accelerator Board?

 

TAB Accelerator Board je podnikateli oceňovaný a v praxi ověřený program s mezinárodními kořeny, určený pro cílevědomé majitele a CEO menších firem, kteří chtějí na sobě pracovat a posunout svou firmu na vyšší úroveň.

S využitím zkušeností, získaných podporou více než 25.000 majitelů firem ve více než 20 zemích světa za více než 30 let našich aktivit, nabízíme podnikatelům příležitost využít veškeré výhody, které TAB nabízí, v plně virtuálním prostředí. Staňte se účastníky měsíčních online boardů, abyste v důvěrném prostředí využili znalostí a sdílených zkušeností ostatních majitelů a výkonných ředitelů menších firem, případně také mladých a talentovaných manažerů větších firem.

Kromě toho zažijete na vlastní kůži přínosy byznys koučinku s využitím patentovaného nástroje TAB Business Builder’s Blueprint™ (BBB) pro strategické plánování vaší osobní a firemní vize. Všechny aktivity a služby TAB jsou vedeny našimi certifikovanými facilitátory a kouči, kteří sami mají desítky let zkušeností s byznysem, podnikáním a řízením menších i větších firem.

Více o TAB Accelerator Boardu si můžete přečíst v našem blogovém článku.

 

Na co se můžete těšit? Co vám účast přinese?

 

 1. Vaše cíle dostanou konkrétnější obrysy a vytvoříte strategický plán k jejich naplnění.
 2. Naučíte se pracovat správným způsobem a ve správný čas na tom, co je důležité.
 3. Osvojíte si práci s užitečnými online i offline nástroji, které vám umožní být efektivní.
 4. Stanete se součástí skupiny cílevědomých majitelů a výkonných ředitelů menších firem, případně i talentovaných manažerů z větších firem, kteří se dívají na byznys různými úhly pohledu a vzájemně se doplňují a podporují.
 5. Absolvujete strukturovaný vzdělávací program, který je z velké míry postavený na unikátním sdílení lokálních i mezinárodních zkušeností v oblasti podnikání a řízení firmy, a který je zaměřený na praktické dovednosti, které jsou pro lídra firmy nezbytné.
 6. Budete profitovat ze skupinového byznys koučinku zaměřeného na řešení vašich individuálních výzev.
 7. Získáte nové kontakty, poznáte inspirativní lidi, možná i přátele. Otevřou se vám nové obzory i kontakty do zahraničí.
 8. Získáte užitečné know-how, které jiní podnikatelé získávají metodou pokus-omyl třeba i několik desítek let.
 9. Veškeré výhody budete moci využívat v plně virtuálním a důvěrném prostředí.
 10. Krok za krokem budete směřovat k naplňování vašich cílů, a to zejména formou systematické práce na rozvoji vaší firmy a sdílení zkušeností s jinými majiteli a CEO firem.

 

Vaše účast v programu TAB Accelerator Board může celkem trvat až 3 roky. Záleží tedy jen na vás, jak dlouho budete chtít setrvat a společně pracovat na rozvoji vaší firmy. A pokud následně již vaše firma povyroste a budete chtít v podobné formě spolupráce s podnikateli pokračovat, protože vám to bude dávat smysl a přidanou hodnotu, můžete se po dohodě stát členem některého z již zaběhnutých TAB boardů, které ve vašem regionu fungují.

 

Kdo vám bude dělat průvodce programem?

 

Tomáš Petrů

Tomáš Petrů
Vystudovaný ekonom, zkušený manažer, inovátor, investor, zakladatel a spolumajitel konzultační společnosti BRAVO CONSULTING, regionální ředitel a facilitátor TAB boardů.
Více o Tomášovi se můžete dozvědět na jeho profilu na LinkedIn >>
Máte otázky? Volejte (+420) 606 555 577 nebo pište na info@bravoconsulting.cz

 

 

Partneři programu

Caflou

 

Trescon

 

Connexa IT

 

iNexia

 

Váš závazek

 

Abyste mohli program TAB Accelerator Board využít na maximum a přineslo vám to očekávaný užitek, očekáváme od vás následující:

 • Účast na měsíčních 3hodinových boardech (5-12 členů + facilitátor TAB), které se konají každý první čtvrtek v měsíci) a 1hodinových koučovacích schůzkách (max. 3 členové společně + byznys kouč TAB).
 • Využití online TAB Akademie k posílení vašeho leadershipu a manažerských schopností; počítejte přibližně 1,5 hodiny měsíčně.
 • Naplánování vaší osobní i firemní vize, vytvoření strategického plánu, včetně KPIs, pro dosažení vaší vize, a to ve spolupráci s byznys koučem TAB.
 • Jednorázový poplatek 5.000 Kč za osobní assessment a diagnostiku vaší firmy, poté pravidelné měsíční platby 5.000 Kč za členství po dobu vaší účasti.

 

Garance kvality

 

Po zahájení spolupráce se noví členové TAB Accelerator Boardu zavazují pro prvních 90 dnů spolupráce k následujícímu:

 • Stanovit si 90denní cíle (ve spolupráci s byznys koučem TAB)
 • Absolvovat diagnostiku firmy (online)
 • Zúčastnit se 3 boardů (online)
 • Zúčastnit se 3 koučovacích schůzek (online)
 • Absolvovat jeden kurz TAB Akademie měsíčně (online)

 

Pokud byste po uplynutí prvních 90 dnů spolupráce a splnění výše uvedených pěti podmínek nebyli spokojeni s přidanou hodnotou TAB Accelerator Boardu pro vaše podnikání či roli lídra firmy, vrátíme vám zaplacené měsíční platby zpět, vyjma jednorázového poplatku za osobní assessment a diagnostiku vaší firmy.

 

Mám zájem o účast v TAB Accelerator Boardu

 

TAB Board - kulatý stůl pro podnikatele

 

Staňte se členem TAB Accelerator Boardu!

 

Využijte mezinárodně osvědčeného programu, který vám pomůže akcelerovat váš byznys, systematicky vylepšovat vaše podnikání a nedělat zbytečné chyby!

 

Vstupenku do programu si nyní můžete objednat za 5.000 Kč.

 

Objednat vstupenku do programu >>

 

Cena vstupenky do akcelerátoru zahrnuje:

 • úvodní konzultaci s cílem prodiskutovat vaši situaci, vaše potřeby a očekávání,
 • základní diagnostiku vaší firmy, včetně identifikace priorit (standardní cena 4.990 Kč),
 • diagnostiku DISC – analýzu vašeho preferovaného stylu komunikace a chování, včetně individuálního komentáře k výsledkům (standardní cena 3.990 Kč).

 

Měsíční poplatek za jednoho účastníka v programu TAB Accelerator Board činí 5.000 Kč. V ceně měsíčního členství získáváte:

 • účast na měsíčních 3hodinových boardech (5-12 členů + facilitátor) a 1hodinových koučovacích schůzkách (max. 3 členové společně + kouč),
 • přístup do online TAB Akademie k posílení vašeho leadershipu a manažerských schopností,
 • přístup k osvědčeným strategickým nástrojům TAB Business Builder’s Blueprint™, které jsou k nezaplacení, protože v sobě ukrývají cenné know-how pro vás a vaši firmu,
 • možnost využívat TAB Connect pro online komunikaci v rámci celosvětové sítě spolupracovníků, expertů a členů TAB; díky tomu můžete například zjistit, jak váš problém řešili jinde ve světě, případně získat kontakty na zahraniční obchodní partnery.

 

Členství v TAB je dobrovolné a každý člen má možnost kdykoliv své členství ukončit bez uvedení důvodu a bez jakýchkoliv sankcí či poplatků.

Uváděné ceny jsou bez DPH (21 %).

 

Garance kvalityGarance vrácení peněz

 

Garance kvality + garance vrácení peněz

 

Každý člen TAB má možnost po uplynutí prvních tří měsíců řádného členství toto členství ukončit bez uvedení důvodu a má nárok na vrácení již zaplacených členských poplatků.

 

Nemám co ztratit, mohu jen získat. Chci vyzkoušet TAB >>

 

Rozhodněte se!

 

Počet míst v TAB Accelerator Boardu je omezený. Tím, že se stanete členem akcelerátoru, omezíte vaší konkurenci příležitost získat stejné výhody, protože v rámci jednoho akcelerátoru se mohou podle stanovených pravidel TAB účastnit pouze zástupci firem, které si vzájemně nekonkurují. Neváhejte a staňte se tím, kdo tuto výhodu získá! Pro více informací volejte +420606555577, pište na tomas.petru@bravoconsulting.cz, nebo si sjednejte online schůzku.

TAB Accelerator Board - logo

OBJEDNÁVKA ÚČASTI V TAB ACCELERATOR BOARDU

  Produkt: TAB Accelerator Board – vstupenka do programu
  Cena: 5.000 Kč (bez DPH)

  Odesláním tohoto online formuláře souhlasíte s tím, že vás na základě vyplněných osobních údajů můžeme kontaktovat za účelem poradenství nebo řešení vašeho dotazu. Podrobnější informace naleznete v zásadách ochrany osobních údajů.