O nás

BRAVO!

 

Jsme konzultační, servisní a obchodní společnost. Poskytujeme profesionální služby s přidanou hodnotou. Zakládáme si na přínosu pro naše klienty a jejich spokojenosti.

01. Proč

Věříme, že skutečný úspěch není jen náhoda. Věříme, že společně můžeme snadněji najít lepší řešení. Jsme tu proto, abychom mohli pomáhat majitelům malých a středních firem k úspěchu v podnikání i osobním životě.

02. Jak

Jsme důvěrným přítelem vaší firmy. Umožňujeme vám využívat váš poradní tým. Dáváme vám otevřenou zpětnou vazbu. Inspirujeme vás. Umíme být vaší prodlouženou rukou. Můžete se spolehnout.

03. Co

Zapomeňte na typické poradce, kteří toho hodně napovídají, v realizační fázi nepřiloží ruku k dílu a navíc necítí žádnou odpovědnost za váš úspěch či neúspěch. My v BRAVO CONSULTING na to jdeme jinak.

NA LIDECH ZÁLEŽÍ

Těšíme se na spolupráci s vámi

Tomáš-Petrů---Bravo-Consulting---o-nás

TOMÁŠ PETRŮ

Zakladatel a CEO

Pomáhám majitelům malých, středních a rodinných firem k úspěchu v podnikání. Jsem certifikovaným business koučem a facilitátorem TAB Board, a také specialistou na úspěšné strategie, efektivní marketing, brand management, human-centered design, inovace, projektové a procesní řízení.

NAŠE PROJEKTY A MAJETKOVÉ ÚČASTI

Rádi pracujeme na zajímavých projektech

Nemo Report

NEMOREPORT.cz

Abyste nekoupili zajíce v pytli. Odhalujeme rizika a přinášíme užitečné informace k nemovitostem, o které se zajímáte. Rychle a srozumitelně.

MyNemo.cz

Abyste na to nebyli sami. Pomáháme vám realizovat plány týkající se nemovitostí. Od záměru až po realizaci, s podporou zkušených osobních poradců.

dinoprofit-logo-zakladni

dinoprofit.com

Lidé doporučují lidem. Umožňujeme aktivním lidem, kteří rádi doporučí ověřeného dodavatele, získat odměnu od firem, které hledají nové zákazníky.

bravoshop logo

BRAVOshop.cz

Dopřejte (si) radost. Děláme vše pro to, aby nakupování v našem internetovém obchodě bylo pro vás příjemným zážitkem. Pohodlný výběr za skvělé ceny.

Jak šel čas

Naše historie

2000 – 2009

Tomáš Petrů, pozdější zakladatel BRAVO CONSULTING, získává pozici senior marketing manažera v Jihomoravské energetice a jeho úkolem je pomoci připravit marketing společnosti na liberalizaci energetického trhu. Profesně roste, je odpovědný za řízení značky, marketingovou komunikaci, internetové projekty a nové příležitosti. Na přelomu let 2005 a 2006 se významnou mírou podílí na rozsáhlém projektu re-brandingu značek Jihomoravská energetika, Jihočeská energetika a E.ON Bohemia na E.ON.

2010

Na Tomáše Petrů se stále častěji na základě doporučení obracejí majitelé malých nebo středních firem, aby jim poradil či pomohl dovést jejich podnikání k lepším výsledkům. Mnozí podnikatelé tehdy začali pociťovat dopady celosvětové ekonomické krize. Tomáš Petrů při zaměstnání zakládá rodinnou firmu BRAVO CONSULTING. Jako svého partnera pro podnikání přibírá svou ženu Renátu.

2011 – 2016

Společnost BRAVO CONSULTING postupně roste a rozšiřuje své služby i portfolio klientů. Mezi klienty se zařadily společnosti jako například AGRO Brno-Tuřany, TruckAlliance, Elgon Professional, Moravia Tech, HI Software Development, Rolofol a další.

2016

Po 16 letech práce pro skupinu E.ON se Tomáš Petrů rozhodl ukončit zaměstnecký poměr a věnovat se naplno svému podnikání, aby mohl zúročit své znalosti a zkušenosti dle svých představ. V rámci skupiny E.ON odvedl kus poctivé práce a zanechal za sebou viditelné výsledky. Z rukou člena představenstva E.ON AG získal za svůj přínos dvě ocenění E.ON Innovation Award. Postupně se profesně vypracoval až na pozici senior manažera strategie s odpovědností za přípravu a implementaci strategie skupiny E.ON Czech, koordinaci strategických projektů, podílel se na zlepšování zákaznické zkušenosti a byl aktivně zapojen do mezinárodních projektů.

2017

DINOPROFIT, 100 % dceřiná společnost BRAVO CONSULTING, uspěla s projektem Dinoprofit.com v mezinárodní konkurenci inovativních projektů a získala podporu německého startupového akcelerátoru :agile. Tříměsíční intenzivní spolupráce s mentory, časté cestování mezi Brnem a Düsseldorfem, bylo zakončeno úspěšným absolvováním akceleračního programu a získáním hodnotných zkušeností pro další rozvoj projektu.

2019

Spouštíme online nákupní galerii BRAVOshop.cz. Náš e-shop si postupně získává jméno, své zákazníky. Rozšiřujeme portfolio nabízených produktů. Naší snahou je minimalizovat ekologickou stopu a náklady na logistiku, proto spolupracujeme především s dodavateli, kteří umožňují dropshipping. Sázíme na excelentní zákaznickou péči a individuální přístup.

2020

BRAVO CONSULTING vstupuje jako investor do společností MyNEMO Planning a MyNEMO Report, které jsou na počátku zajímavého businessu v oblasti nemovitostí a za nimiž stojí zakladatel Jan Záhora, který má v oboru zkušenosti a jasnou vizi, kterou se mu postupně daří naplňovat. MyNEMO Planning získává podporu od CZECH INVEST. MyNEMO Report získává podporu od Středočeského inovačního centra.

BRAVO CONSULTING získává licenci TAB pro okresy Brno-venkov, Blansko, Prostějov a Vyškov. Znamená to další vývojový krok v rozvoji společnosti a poskytovaných služeb. Víme, že ti nejúspěšnější podnikatelé mají své poradní týmy. Prostřednictvím TAB Board můžeme majitelům středních a menších firem z našeho regionu umožnit mít svůj poradní tým a business kouče, aby mohli snadněji strategicky řídit svůj business a být úspěšnější.

Kontaktujte nás

Kancelář:
BRAVO CONSULTING, s.r.o.
Dobrovského 422/3
682 01 VYŠKOV
(+420) 606 555 577
(+420) 606 151 551
INFO@BRAVOCONSULTING.CZ