O nás

BRAVO!

 

Jsme poradcem a sparing partnerem pro majitele a výkonné ředitele středních a menších firem. Pomáháme vám najít efektivnější a snadnější cesty k úspěchu, analyzujeme slabá místa, identifikujeme příležitosti, sdílíme zkušenosti. Formou aktivní spolupráce přispíváme naším know-how a přikládáme ruce k dílu, abychom vás podpořili v dosahování vašich cílů.

01. Přístup

Jsme sparing partnerem, na kterého se můžete spolehnout v každé etapě vašeho podnikání. Přistupujeme individuálně k vašim potřebám, aktuálnímu stavu, možnostem i příležitostem. Víme, že úspěch záleží na lidech.

02. Kompetence

Více než 20 let zkušeností v byznysu. Stovky úspěšných projektů, ale také chyby, ze kterých jsme se dokázali poučit. Systematicky rozvíjíme naše know-how a sdílíme zkušenosti. Jsme součástí mezinárodního týmu The Alternative Board™.

03. Výsledky

Váš úspěch je i náš úspěch. Méně povídáme, více děláme. Aktivně spolupracujeme s klíčovými lidmi a partnery. Navrhujeme, řídíme, koordinujeme, měříme a vyhodnocujeme. Přebíráme odpovědnost za výsledky naší práce. Baví nás to.

NA LIDECH ZÁLEŽÍ

Těšíme se na spolupráci s vámi

Tomáš-Petrů---Bravo-Consulting---o-nás3

TOMÁŠ PETRŮ

Zakladatel a CEO

Pomáhám majitelům malých, středních a rodinných firem k úspěchu v podnikání. Jsem certifikovaným business koučem a facilitátorem TAB Board, interim managerem a specialistou na řízení firem, leadership, úspěšné strategie, efektivní marketing, brand management, human-centered design, inovace, projektové a procesní řízení.

NAŠE PROJEKTY A MAJETKOVÉ ÚČASTI

Rádi pracujeme na zajímavých projektech

Nemo Report

NEMOREPORT.cz

Abyste nekoupili zajíce v pytli. Odhalujeme rizika a přinášíme užitečné informace k nemovitostem, o které se zajímáte. Rychle a srozumitelně.

MyNemo.cz

Abyste na to nebyli sami. Pomáháme vám realizovat plány týkající se nemovitostí. Od záměru až po realizaci, s podporou zkušených osobních poradců.

dinoprofit-logo-zakladni

dinoprofit.com

Lidé doporučují lidem. Umožňujeme lidem, aby sdíleli se svými přáteli kvalitní výrobky, služby a spolehlivé firmy, které jejich zákazníci rádi doporučují.

dum123-logo-800x800-(1)

Dum123.cz

Stavba či rekonstrukce profesionálně, tedy rychle, kvalitně, za rozumnou cenu a s úsměvem. Pomáháme lidem usnadnit cestu k lepšímu bydlení. Od A do Z.

Jak šel čas

Naše historie

2000 – 2009

Tomáš Petrů, pozdější zakladatel BRAVO CONSULTING, získává pozici senior marketing manažera v Jihomoravské energetice a jeho úkolem je pomoci připravit marketing společnosti na liberalizaci energetického trhu. Profesně roste, je odpovědný za řízení značky, marketingovou komunikaci, internetové projekty a nové příležitosti. Na přelomu let 2005 a 2006 se významnou mírou podílí na rozsáhlém projektu re-brandingu značek Jihomoravská energetika, Jihočeská energetika a E.ON Bohemia na E.ON.

2010

Na Tomáše Petrů se stále častěji na základě doporučení obracejí majitelé malých nebo středních firem, aby jim poradil či pomohl dovést jejich podnikání k lepším výsledkům. Mnozí podnikatelé tehdy začali pociťovat dopady celosvětové ekonomické krize. Tomáš Petrů při zaměstnání zakládá rodinnou firmu BRAVO CONSULTING. Jako svého partnera pro podnikání přibírá svou ženu Renátu.

2011 – 2016

Společnost BRAVO CONSULTING postupně roste a rozšiřuje své služby i portfolio klientů. Mezi klienty se zařadily společnosti jako například AGRO Brno-Tuřany, TruckAlliance, Elgon Professional, Moravia Tech, HI Software Development, Rolofol a další.

2016

Po 16 letech práce pro skupinu E.ON se Tomáš Petrů rozhodl ukončit zaměstnecký poměr a věnovat se naplno svému podnikání, aby mohl zúročit své znalosti a zkušenosti dle svých představ. V rámci skupiny E.ON odvedl kus poctivé práce a zanechal za sebou viditelné výsledky. Z rukou člena představenstva E.ON AG získal za svůj přínos dvě ocenění E.ON Innovation Award. Postupně se profesně vypracoval až na pozici senior manažera strategie s odpovědností za přípravu a implementaci strategie skupiny E.ON Czech, koordinaci strategických projektů, podílel se na zlepšování zákaznické zkušenosti a byl aktivně zapojen do mezinárodních projektů.

2017

DINOPROFIT, 100 % dceřiná společnost BRAVO CONSULTING, uspěla s projektem Dinoprofit.com v mezinárodní konkurenci inovativních projektů a získala podporu německého startupového akcelerátoru :agile. Tříměsíční intenzivní spolupráce s mentory, časté cestování mezi Brnem a Düsseldorfem, bylo zakončeno úspěšným absolvováním akceleračního programu a získáním hodnotných zkušeností pro další rozvoj projektu.

2019

Pouštíme se do e-commerce a vytváříme online nákupní galerii. Rozšiřujeme portfolio nabízených produktů. Naší snahou je minimalizovat ekologickou stopu a náklady na logistiku, proto spolupracujeme především s dodavateli, kteří umožňují dropshipping. Sázíme na excelentní zákaznickou péči a individuální přístup.

2020

BRAVO CONSULTING vstupuje jako investor do společností MyNEMO Planning a MyNEMO Report, které jsou na počátku zajímavého businessu v oblasti nemovitostí a za nimiž stojí zakladatel Jan Záhora, který má v oboru zkušenosti a jasnou vizi, kterou se mu postupně daří naplňovat. MyNEMO Planning získává podporu od CZECH INVEST. MyNEMO Report získává podporu od Středočeského inovačního centra.

BRAVO CONSULTING získává licenci TAB pro okresy Brno-venkov, Blansko, Prostějov a Vyškov. Znamená to další vývojový krok v rozvoji společnosti a poskytovaných služeb. Víme, že ti nejúspěšnější podnikatelé mají své poradní týmy. Prostřednictvím TAB Board můžeme majitelům středních a menších firem z našeho regionu umožnit mít svůj poradní tým a business kouče, aby mohli snadněji strategicky řídit svůj business a být úspěšnější.

Kontaktujte nás

Kancelář:
BRAVO CONSULTING, s.r.o.
Dobrovského 422/3
682 01 VYŠKOV
(+420) 606 555 577
(+420) 606 151 551
INFO@BRAVOCONSULTING.CZ