O nás

ÚSPĚCH není jen náhoda. Věříme, že SPOLEČNĚ můžeme SNADNĚJI najít LEPŠÍ řešení.

 

Jsme jedineční v tom, jak přistupujeme k našim klientům. Jsme důvěrným poradcem a sparing partnerem pro majitele a výkonné ředitele malých a středních firem. Pomáháme vám najít efektivnější a snadnější cesty k řešení, analyzujeme slabá místa, identifikujeme příležitosti, sdílíme zkušenosti, koordinujeme implementaci. Stáváme se užitečným zdrojem pro vaši firmu a důležitým článkem vašeho poradního týmu. Formou aktivní spolupráce přispíváme naším know-how a přikládáme ruce k dílu, abychom vás podpořili v dosahování vašich cílů.

01. Přístup

Jsme sparing partnerem, na kterého se můžete spolehnout v každé etapě vašeho podnikání. Přistupujeme individuálně k vašim potřebám, aktuálnímu stavu, možnostem i příležitostem. Víme, že úspěch záleží na lidech.

02. Kompetence

Více než 20 let zkušeností v byznysu. Stovky úspěšných projektů, ale také chyby, ze kterých jsme se dokázali poučit. Systematicky rozvíjíme naše know-how a sdílíme zkušenosti. Jsme součástí mezinárodního týmu The Alternative Board™.

03. Výsledky

Váš úspěch je i náš úspěch. Méně povídáme, více děláme. Aktivně spolupracujeme s klíčovými lidmi a partnery. Navrhujeme, řídíme, koordinujeme, měříme a vyhodnocujeme. Přebíráme odpovědnost za výsledky naší práce. Baví nás to.

NA LIDECH ZÁLEŽÍ

Těšíme se na spolupráci s vámi

Tomáš-Petrů---Bravo-Consulting---o-nás3

TOMÁŠ PETRŮ

Zakladatel a CEO

Pomáhám majitelům malých, středních a rodinných firem k úspěchu v podnikání. Jsem poradcem, mentorem, business koučem a facilitátorem TAB Board, interim managerem a specialistou na řízení firem, leadership, úspěšné strategie, efektivní marketing, brand management, human-centered design, inovace, projektové a procesní řízení.

Přímý kontakt na mě: volejte +420606555577, pište na tomas.petru@bravoconsulting.cz nebo si sjednejte online schůzku.

NAŠE PROJEKTY A MAJETKOVÉ ÚČASTI

Rádi pracujeme na zajímavých projektech

NEMO Report

NEMOREPORT.cz

Abyste nekoupili zajíce v pytli. Odhalujeme rizika a přinášíme užitečné informace k nemovitostem, o které se zajímáte. Rychle a srozumitelně.

MyNEMO

MyNEMO.cz

Abyste na to nebyli sami. Pomáháme vám realizovat plány týkající se nemovitostí. Od záměru až po realizaci, s podporou zkušených osobních poradců.

Dum123.cz

Dum123.cz

Pomáháme lidem vybrat a rychle realizovat bydlení. Dřevostavba, tiny house, maringotka, mobilní domek, zahradní domek, sauna nebo domek v korunách stromů.

Mnambezlepku-cz

MŇAMBEZLEPKU.CZ

Bezlepkáři doporučují bezlepkářům. Restaurace, cukrárny, obchody, školní jídelny, ubytování a produkty. Vše bez lepku. Největší online databáze v ČR.

Jak šel čas

Naše historie

2000 – 2009

Tomáš Petrů, pozdější zakladatel BRAVO CONSULTING, získává pozici senior marketing manažera v Jihomoravské energetice a jeho úkolem je pomoci připravit marketing společnosti na liberalizaci energetického trhu. Profesně roste, je odpovědný za řízení značky, marketingovou komunikaci, internetové projekty a nové příležitosti. Na přelomu let 2005 a 2006 se významnou mírou podílí na rozsáhlém projektu re-brandingu značek Jihomoravská energetika, Jihočeská energetika a E.ON Bohemia na E.ON.

2010

Na Tomáše Petrů se stále častěji na základě doporučení obracejí majitelé malých nebo středních firem, aby jim poradil či pomohl dovést jejich podnikání k lepším výsledkům. Mnozí podnikatelé tehdy začali pociťovat dopady celosvětové ekonomické krize. Tomáš Petrů při zaměstnání zakládá firmu BRAVO CONSULTING.

2011 – 2016

Společnost BRAVO CONSULTING postupně roste a rozšiřuje své služby i portfolio klientů. Mezi klienty se zařadily společnosti jako například AGRO Brno-Tuřany, TruckAlliance, Elgon Professional, Moravia Tech, HI Software Development, Rolofol a další.

2016

Po 16 letech práce pro skupinu E.ON se Tomáš Petrů rozhodl ukončit zaměstnecký poměr a věnovat se naplno svému podnikání, aby mohl zúročit své znalosti a zkušenosti dle svých představ. V rámci skupiny E.ON odvedl kus poctivé práce a zanechal za sebou viditelné výsledky. Z rukou člena představenstva E.ON AG získal za svůj přínos dvě ocenění E.ON Innovation Award. Postupně se profesně vypracoval až na pozici senior manažera strategie s odpovědností za přípravu a implementaci strategie skupiny E.ON Czech, koordinaci strategických projektů, podílel se na zlepšování zákaznické zkušenosti a byl aktivně zapojen do mezinárodních projektů.

2017

DINOPROFIT, 100 % dceřiná společnost BRAVO CONSULTING, uspěla s projektem Dinoprofit.com v mezinárodní konkurenci inovativních projektů a získala podporu německého startupového akcelerátoru :agile. Tříměsíční intenzivní spolupráce s mentory, časté cestování mezi Brnem a Düsseldorfem, bylo zakončeno úspěšným absolvováním akceleračního programu a získáním hodnotných zkušeností pro další rozvoj projektu.

2019

Pouštíme se do e-commerce a vytváříme online nákupní galerii. Rozšiřujeme portfolio nabízených produktů. Naší snahou je minimalizovat ekologickou stopu a náklady na logistiku. Sázíme na excelentní zákaznickou péči a individuální přístup.

2020

BRAVO CONSULTING vstupuje jako investor do společností MyNEMO Planning a MyNEMO Report, které jsou na počátku zajímavého businessu v oblasti nemovitostí. MyNEMO Planning získává podporu od CZECH INVEST. MyNEMO Report získává podporu od Středočeského inovačního centra.

BRAVO CONSULTING získává licenci TAB pro okresy Brno-venkov, Blansko, Prostějov a Vyškov. Znamená to další vývojový krok v rozvoji společnosti a poskytovaných služeb. Víme, že ti nejúspěšnější podnikatelé mají své poradní týmy. Prostřednictvím TAB přinášíme majitelům středních a menších firem z našeho regionu vyzkoušený koncept jak systematicky pracovat na rozvoji svého podnikání a jak efektivně využívat externí poradní tým, složený ze zkušených podnikatelů, kteří si nekonkurují a vzájemně pomáhají bez nároku na odměnu.

2021

Koronavirová pandemie negativně ovlivnila nejen českou, ale i světovou ekonomiku. Ukázalo se, že podnikatelský koncept TAB je pro majitele firem atraktivní nejen v době ekonomické konjuktury, ale právě i v dobách těžších a krizovějších, kdy je pro podnikatele důležité nebýt sám či sama na řešení problémů a strategická rozhodnutí. Online službám, včetně našeho NEMO Reportu, se daří pronikat úspěšně na trh a získávat přízeň uživatelů.

2022

Provedli jsme exit z projektu DINOPROFIT a převedli 100procentní podíl ve společnosti na nového investora.

Do NEMO Reportu vstupuje strategický partner –⁠ skupina European Housing Services (EHS). NEMO Report se tímto stává nedílnou součástí jedné z největších realitních skupin v České republice. Ve společnosti si ponecháváme podíl ve výši 10,5 %.

Kontaktujte nás

Kancelář:
BRAVO CONSULTING, s.r.o.
Dobrovského 422/3
682 01 VYŠKOV
(+420) 606 555 577
(+420) 606 151 551
INFO@BRAVOCONSULTING.CZ