REFERENCE

Spokojení klienti

 

Naší největší odměnou za dobře vykonanou práci je úspěch a spokojenost klienta.

BRAVO CONSULTING

Spokojení klienti

agro-turany-logo
atemit-logo
biocont-logo
euronaradi-logo
fosan-logo
hisoftware-logo
kotmel-instalateri-logo
moraviatech-logo
nemoreport-logo
nosme-logo
oxyshop-logo
renards-logo
rolofol-logo
segurico-logo
setop-logo
staeg-logo
thermona-logo
trescon-logo
truckalliance-logo
valbezko-logo

TAB BOARD

Co říkají členové TAB?

Jitka Jarošová, spolumajitelka TRESCON Executive Search s. r. o.

“Jednání TAB Boardu mně zprostředkovalo nezávislou zpětnou vazbu na strategii a procesy v naší společnosti. Velkým přínosem pro mě byla jednání s panem Tomášem Petrů, regionálním ředitelem a facilitátorem boardů. Velmi jsem ocenila jeho odbornost a efektivitu při koučinku.”

Václav Podlipný, QUANTI s.r.o., člen TAB od roku 2018

“Účastí na boardu se naučíte mnoho o svém vlastním byznysu. Rovněž se naučíte hodně o sobě samém, zejména z různých úhlů pohledu. Když vedete vlastní společnost, můžete snadno spadnout do lineárního myšlení a přijít o rozhled. Je dobré získávat více pohledů na problematiku i na způsob řešení.”

Miroslav Suchel, Agilo s.r.o., člen TAB od roku 2014

“Při podnikání si člověk mnohdy neuvědomí, že na problém či situaci se lze podívat i z jiné strany. A co člověk, to jiný pohled. Setkání členů TAB Boardu nám umožňuje vzájemnou diskusí o tématu ukázat jiné pohledy, ale předložit i zajímavá řešení. A co je v podnikání víc, než mít možnost konzultovat vlastní kroky bez obav z konkurence?”

Martin Lachman, Jungle Interiors s.r.o., člen TAB od roku 2015

“Členství v TAB mi přináší nezávislý pohled na mé nápady a záměry, rady založené na praktických zkušenostech, a především mě motivuje zlepšit procesy v naší firmě.”

Petr Mudra, Volter s.r.o., člen TAB od roku 2014

“Členství v TAB mi dává reálný pohled na skutečný stav mojí firmy, a to nejen díky nástrojům TAB, ale i širokému spektru názorů lidí, kteří nejsou svázáni s mojí problematikou. Vážím si odlišných a různorodých názorů kolegů v TAB Board, kteří netrpí provozní slepotou v mém oboru. Dokáží mi otevřít oči, abych viděl věci jiným způsobem, nebo se je snažil řešit jinak, než jsem dělal doposud. To mi dává příležitost zaměřit se opravdu na podstatné věci, načerpat nové zkušenosti, a tím posunout mé podnikání na vyšší a efektivnější úroveň.”

Alexandra Nedvědová, EXTEL CZ s.r.o., členka TAB od roku 2015

“Díky členství v TAB již nejsem na podnikání sama. Mám k dispozici široký tým zkušených podnikatelů, se kterými se mohu poradit při řízení firmy. Cítím podporu kolegů v boardu, což mi dodává energii a inspiraci do další práce.”

Jiří Kamenický, Syntea software a.s., člen TAB od roku 2015

“Díky TAB jsem se začal mnohem více zajímat o strategii firmy a dostal jsem nový impuls k dalšímu rozvoji firmy. Zasedání TAB Boardu je velmi inspirující a dostávám zde nápady od kolegů, kteří řeší stejné problémy jako já, i když jsou z úplně jiného odvětví. V naší firmě řeším předání vedení na mladší generace a díky TAB dcera dostala velkou motivaci firmu převzít a dále rozvíjet.”

Marek Hanzl, AGILO.CZ s.r.o., člen TAB od roku 2014

“Členství v TAB je pro mě hodně inspirující. Dostávám zde řadu konkrétních rad a podnětů jak se posunout dál, a tím si dobíjím své baterky. Na diskuzích v TAB Board oceňuji pohled zvenčí, čímž rovnou získávám odpověď na otázky, které mě do té doby vůbec ani nenapadly. To mi pak dodá chuť se znovu do svých problémů opřít a věci pozitivně vyřešit.”

Michal Voplakal, JORDAHL & PFEIFER Stavební technika, s.r.o., člen TAB od roku 2014

“Členství v TAB mi pomohlo rozvinout a realizovat strategické cíle firmy. Velmi oceňuji schopnost zúčastněných pojmenovat problémy a navrhovat řešení. Spolu se nám daří řešit i provozní záležitosti chodu společnosti. A je velmi zajímavé, že většina podnikatelů se potýká s podobnými problémy; pak je užitečné čerpat ze zkušeností druhých.”

Vojtěch Pihrt, Jet Soft s.r.o., člen TAB od roku 2016

“TAB Board je unikátním prostorem, v němž získávám nejen čas k zásadním úvahám o vlastním podnikání, ale také bohatý zdroj zkušeností a nápadů ostatních členů. Tato vyvážená forma sdílených zkušeností a osobního koučování mne nekompromisně nutí přemýšlet o sobě a svém podnikání.”

KONTAKTUJTE NÁS

Kancelář:
BRAVO CONSULTING, s.r.o.
DOBROVSKÉHO 422/3
682 01 VYŠKOV
(+420) 606 555 577
(+420) 606 151 551
INFO@BRAVOCONSULTING.CZ

    HP P PH@