NAŠE SLUŽBY

PRO SNADNĚJŠÍ CESTU K ÚSPĚCHU V PODNIKÁNÍ
Zjistit víceMám zájem

UDĚLEJTE PRVNÍ KROK

Poznávací schůzka

OSVĚDČENÝ KONCEPT

Pomáháme podnikatelům, kteří o to stojí a kteří chtějí být úspěšní

Koncept našich služeb je principiálně jednoduchý. Veškeré naše zkušenosti, používané postupy, metodiky a nástroje jsme rozdělili na 3 praktické programy, ze kterých si můžete vybrat právě ten, který vás nejvíce zajímá. Rádi vám poskytneme podrobnější informace a přizpůsobíme jednotlivé služby vašim individuálním potřebám.

Pomáháme podnikatelům, kteří o to stojí a kteří chtějí být úspěšní

TOP 10

Co naši klienti nejčastěji využívají

DŮVĚRNÉ 1:1 ROZHOVORY

TAB BOARD A BUSINESS KOUČINK

ŘÍZENÍ PROJEKTŮ

TVORBA STRATEGIE

MARKETINGOVÉ PLÁNOVÁNÍ

REALIZACE MARKETINGOVÝCH AKTIVIT

MENTORING PRO STARTUPY

MYSTERY SHOPPING

VIRTUÁLNÍ ASISTENTKA

TÝM PRO SPECIÁLNÍ ÚKOLY

NÁŠ PŘÍSTUP

Inovační proces orientovaný na zákazníka

01. ​OBJEVIT

Na počátku celého inovačního procesu je vize, idea, identifikace problému. Pokračujeme sběrem nápadů a jejich prioritizací. První fáze končí definováním projektu a projektovým plánem.

02. Porozumět

Cílem druhé fáze je porozumět potřebám zákazníků či uživatelů a prohloubit znalosti o řešeném nápadu či problému. Výstupem je definování příležitostí, rozbor potřeb a popis typického zákazníka či uživatele.

03. Navrhnout

Nejvíce kreativní bývá právě tato třetí fáze. Je plná nápadů a návrhů na řešení, které je ale potřeba roztřídit a vybrat ty nejslibnější. Z nich poté vytvořit koncepty či prototypy k testování.

04. Testovat

Testování není důležité pouze ve fázi navrhování. Prolíná se celým procesem inovačního procesu, eliminuje riziko neúspěchu. Ideální testování je rychlé, levné a s využitelnými výsledky.

05. Realizovat

Vlastní realizaci předchází vytvoření detailnějšího konceptu, implementačního plánu a definování technických předpokladů. Poté můžete váš projekt naplno odstartovat, pustit do světa.

06. Rozvíjet

Pokud se vše daří, pak přichází na řadu nastavení optimalizačních měřítek, jejich monitoring, vyhodnocování a reporting. A také zdokonalování, identifikace nových  nápadů a problémů k řešení… 

ÚSPĚCH NENÍ JEN NÁHODA

Vyplatí se mít svůj poradní tým

Když stojím před novou výzvou či zásadním rozhodnutím, nespoléhám se pouze na svou intuici, ale radím se s lidmi, kteří mi mohou k danému tématu něco přínosného sdělit. Dříve jsem si myslel, že to dělám jen proto, že si dostatečně nevěřím anebo nemám dostatek zkušeností. Později jsem však zjistil, že ti nejúspěšnější podnikatelé mají své poradce či poradní týmy. Rozhodnutí je vždy na vás, ale poradní tým vám to rozhodování může ulehčit. Pomáhám podnikatelům k úspěchu tím, že jsem jejich osobním poradcem a dávám jim příležitost být členem poradní skupiny TAB Board.

Tomáš Petrů
zakladatel BRAVO CONSULTING

KONTAKTUJTE NÁS

Kancelář:
BRAVO CONSULTING, s.r.o.
DOBROVSKÉHO 422/3
682 01 VYŠKOV
(+420) 606 555 577
(+420) 606 151 551
INFO@BRAVOCONSULTING.CZ