NAŠE SLUŽBY

PRO SNADNĚJŠÍ CESTU K ÚSPĚCHU V PODNIKÁNÍ
Zjistit víceMám zájem

UDĚLEJTE PRVNÍ KROK

Jaký máte cíl? A znáte správnou cestu k jeho naplnění?

VÍCE NEŽ 25 LET ZKUŠENOSTÍ V BYZNYSU

Nedokážeme pomoci tomu, kdo nechce, nebo se bojí změny

Možná to zní příliš sebevědomě, ale naše zkušenost je prostě taková. Pokud majitel firmy nebo výkonný ředitel není vnitřně přesvědčený, že změna je potřeba, anebo se změny bojí, naše služby nefungují, protože výstupy vzájemné spolupráce nejsou realizovány tak, jak je nezbytné. Firma, která se bojí změn a nemá dostatek kuráže inovovat a zkoušet nové věci, je dříve nebo později odsouzena trhem ke krachu.

Jsme součástí mezinárodní sítě The Alternative Board™, která funguje již více než 30 let a pomáhá majitelům a výkonným ředitelům středních a menších firem ve 22 zemích světa. Rozsah našich služeb je poměrně široký. Ke každé firmě přistupujeme individuálně, abychom zohlednili její potřeby, aktuální stav, možnosti i příležitosti. Naše služby jsme shrnuli do těchto tří skupin:

Pomáháme podnikatelům, kteří o to stojí a kteří chtějí být úspěšní

TOP 10

Co naši klienti nejčastěji využívají

INDIVIDUÁLNÍ KONZULTACE

DIAGNOSTIKA FIRMY

REGIONÁLNÍ PORADNÍ SKUPINY

BUSINESS KOUČINK A MENTORING

TVORBA STRATEGIE

ŘÍZENÍ PROJEKTŮ

ŘÍZENÍ MARKETINGU A PRODEJE

ANALÝZY A PRŮZKUMY

ZLEPŠOVÁNÍ PROCESŮ

OUTSOURCING

NÁŠ PŘÍSTUP

Jsme oporou a partnerem v každé etapě vašeho podnikání

01. ​NA STARTU

Máte pocit, že máte skvělou myšlenku. Jste na začátku vašeho podnikání. Jste plní energie. Ale nechcete dělat zbytečné chyby. Chybí vám zpětná vazba. Zajímají vás zkušenosti podnikatelů, rady k překonání prvních překážek.

02. Růst firmy

Vaší firmě se daří a každý rokem roste. Ale už to není firma o pár lidech. Je potřeba vylepšit způsob řízení firmy, nastavit procesy, rozdělit odpovědnosti, správně komunikovat. Ale jak to uchopit? Chtělo by to průvodce, který vám s tím pomůže.

03. Zvýšení výkonu

Firma jede, ale jsou místa, kde to drhne. Kdyby se to podařilo změnit, bylo by to skvělé! Ale jak na to? Za který konec to uchopit? Jak to dělají jinde? Čeká vás přemýšlení, zkoušení a ladění, jako když se připravuje závodní auto na mistrovství.

04. Optimalizace

Chcete vaše podnikání stabilizovat? Aby fungovalo i bez vás? Víte, kde zbytečně přicházíte o tržby, anebo kde můžete najít další vydatný zdroj příjmů? Chcete optimalizovat zisk, daně, výrobu, prodej? Umět lépe vést a motivovat lidi?

05. Revitalizace

Stagnuje vaše firma? Potřebuje ozdravit, inovovat, rozvíjet? Proces revitalizace zahrnuje “větší opravy”, které zpravidla mají zásadnější vliv na fungování vaší firmy. Revitalizace má přínos nejen pro majitele, ale i celou firmu a její okolí.

06. V krizi

Když se vaše firma nachází v závažné, krizové situaci, mající existenční rozměr. Výrazné zhoršení finanční kondice firmy, odliv zákazníků, problémy se zaměstnanci, dodavateli, spolumajiteli. Na řadu přichází krizové řízení firmy.

ÚSPĚCH NENÍ JEN NÁHODA

Vyplatí se mít svůj poradní tým

Když stojím před novou výzvou či zásadním rozhodnutím, nespoléhám se pouze na svou intuici, ale radím se s lidmi, kteří mi mohou k danému tématu něco přínosného sdělit. Dříve jsem si myslel, že to dělám jen proto, že si dostatečně nevěřím anebo nemám dostatek zkušeností. Později jsem však zjistil, že ti nejúspěšnější podnikatelé mají své poradce či poradní týmy. Rozhodnutí je vždy na vás, ale poradní tým vám to rozhodování může ulehčit. Pomáhám podnikatelům k úspěchu tím, že jsem jejich osobním poradcem a zároveň jim dávám příležitost být členem poradních skupin v rámci podnikatelské platformy TAB Board.

Tomáš Petrů
zakladatel BRAVO CONSULTING

KONTAKTUJTE NÁS

Kancelář:
BRAVO CONSULTING, s.r.o.
DOBROVSKÉHO 422/3
682 01 VYŠKOV
(+420) 606 555 577
(+420) 606 151 551
INFO@BRAVOCONSULTING.CZ