REGIONÁLNÍ PODNIKATELSKÉ BOARDY

Důvěrné prostředí pro strategické rozhodování, řešení problémů a sdílení zkušeností
Zjistit víceMám zájem

TO MUSÍTE ZAŽÍT...

VÁŠ PORADNÍ TÝM, SLOŽENÝ ZE ZKUŠENÝCH PODNIKATELŮ, KTEŘÍ SI NEKONKURUJÍ

BRAVO-CONSULTING-UKÁZKOVÝ-TAB-BOARD-
TAB 30th Anniversary LogoCZ

30+ LET FUNGOVÁNÍ, VE 20+ ZEMÍCH SVĚTA

Osvědčený koncept pro střední a menší firmy

Máte pocit, že jste na to sami, zejména když vás čeká důležité či složité rozhodnutí? V takové situaci se vyplatí mít nablízku někoho zkušeného, obdobně naladěného, který vám ochotně poskytne radu, dá otevřenou zpětnou vazbu, svěří se vám s vlastní zkušeností, klade vám výzvy, které vás nutí kriticky přemýšlet, a hlavně – který to s vámi myslí dobře a chce vám pomoci.

The Alternative Board™ (TAB) pomáhá majitelům firem a lídrům rozpoznat nové příležitosti a dosáhnout stanovených strategických cílů. Staňte se součástí programu, který je prověřen dlouholetou praxí a který zahrnuje: poradní skupiny (TAB Board) složené ze vzájemně si nekonkurujících podnikatelů v daném regionu, individuální business koučink, mentoring, expertní služby, workshopy, strategické nástroje (TAB Business Blueprint) a užitečné propojení (TAB Connect) na mezinárodní komunitu TAB.

VÍCE O TAB BOARDU >>
VÍCE O TAB ACCELERATOR BOARDU >>

Z POHLEDU PODNIKATELŮ

Co říkají členové TAB?

Ten, kdo se nikdy osobně nezúčastnil pracovního setkání poradní skupiny TAB Board, nezažil a možná si ani nedokáže představit tu atmosféru a skutečný přínos. Zde jsou tři výstižné výroky dlouholetých členů TAB, které to krásně charakterizují:

  • “TAB Board je pro mě něco jako rada starších nebo think-tank.”
  • “Díky TAB Board si najdu každý měsíc čas zamyslet se, vyhodnotit, nabrat inspiraci a pracovat na rozvoji firmy.”
  • “Při běžných setkáních s jinými podnikateli většinou 90 % času zaberou plané diskuze o obecných věcech a maximálně 10 % času věnujeme pracovním tématům. V případě TAB Board je to přesně naopak – 90 % času řešíme pracovní témata a maximálně 10 % hovoříme o obecných věcech.”

VÍCE REFERENCÍ >>

Co říkají členové TAB

Jak to vidí podnikatelé

10 důvodů, proč se majitelé firem chtějí setkávat

NECHCI BÝT NA PODNIKÁNÍ SÁM/SAMA

CHYBÍ MI ZPĚTNÁ VAZBA NA NOVÉ NÁPADY

UVÍTÁM NEZAUJATÝ POHLED ZVENČÍ

NECHCI OPAKOVAT CHYBY DRUHÝCH

HLEDÁM CESTY K VYŠŠÍ EFEKTIVITĚ

UVÍTÁM OTEVŘENOU DISKUZI O PODNIKÁNÍ

RÁD/RÁDA POZNÁM PODNIKATELE Z MÉHO REGIONU

TOUŽÍM NAČERPAT POZITIVNÍ ENERGII

HLEDÁM INSPIRACI A MOTIVACI

JDU VSTŘÍC NOVÝM PŘÍLEŽITOSTEM

MÁME PRO VÁS ŘEŠENÍ

Co získáte jako člen TAB?

The Alternative Board™ (TAB) pomáhá majitelům firem, kteří myslí na budoucnost, rozvíjet jejich podnikání, zvyšovat ziskovost a zlepšovat život tím, že organizuje setkání regionálních poradních skupin, poskytuje individuální business koučink a využívá systematický proces pro strategické plánování.

TAB Board

Pravidelná měsíční setkání členů regionální skupiny podnikatelů jsou základem platformy TAB. Skupina se skládá z 5 až 8 zkušených majitelů a CEO firem. Jedná se o pracovní jednání, strukturovaně vedené zkušeným a certifikovaným facilitátorem TAB.

1:1 BUSINESS KOUČINK

Součástí vašeho členství v TAB jsou individuální schůzky s business koučem TAB. Diskutovaná témata navazují na jednání boardu. Cílem osobních schůzek je pomoci vám sledovat plnění vašich cílů, identifikovat nová témata k řešení a posouvat vás kupředu.

TAB BUSINESS BLUEPRINT

Online nástroj pro vaše strategické plánování a vedení firmy. Začíná komplexní analýzou, slaďuje vaši osobní vizi majitele s vizí firmy, pomáhá nastavit priority, definuje strategii, pravomoci, odpovědnosti a měření pomocí klíčových ukazatelů výkonnosti (KPI).

TAB CONNECT

Online komunikační nástroj, prostřednictvím kterého získáte přístup k celé komunitě podnikatelů (členů TAB) v České republice, na Slovensku i v dalších zemích. Můžete jej využít pro získání zkušeností, rad a doporučení k tématům, situacím a výzvám, které řešíte.

SLOVO ZAKLADATELE TAB

Být šťastný v roli podnikatele

Jako majitel střední firmy si uvědomuji, že můj osobní život je neoddělitelně propojený s mým podnikatelským životem. Každé zásadní rozhodnutí, které udělám, má potenciální dopad na můj osobní život, nikoliv pouze na moje podnikání. Obojí, tedy jak můj osobní, tak i můj podnikatelský život, nese odpovědnost za vytváření dynamiky, která mi dává schopnost být úspěšný a šťastný v mé roli podnikatele.

Allen Fishman
zakladatel TAB

Video

Seznamte se blíže s TAB

Co je a jak funguje TAB Board?

TAB Business Blueprint – efektivní nástroj pro strategické plánování a vedení firmy

TAB Connect – získejte přístup k celosvětové podnikatelské komunitě TAB

TAB Board – jak to funguje

TAB BOARD – Jak probíhá zasedání TAB Boardu, reference

Co mi přináší TAB Board?

KONTAKTUJTE NÁS

BRAVO CONSULTING, s.r.o.
TAB partner pro okresy Brno-venkov, Blansko, Prostějov a Vyškov

Kancelář:
DOBROVSKÉHO 422/3
682 01 VYŠKOV
(+420) 606 555 577
(+420) 606 151 551
info@bravoconsulting.cz