Rozšiřujeme naše služby o koncept TAB Board, díky kterému umožníme majitelům středních a menších firem mít svůj poradní tým, svůj alternativní board. Stali jsme se držitelem franšízové licence TAB Board pro okresy Brno-venkov, Blansko, Prostějov a Vyškov.

 

Čas pro upgrade

Letošní rok není běžným rokem. Koronakrize nám nečekaně přihrála trochu více času na to, abychom se v klidu ohlédli do minulosti a popřemýšleli o budoucnosti. Uvědomili jsme si, že letos je to již 10 let od založení naší firmy BRAVO CONSULTING. Ideální příležitost zhodnotit a případně aktualizovat naši firemní i osobní vizi a cíle.

Potkali jsme TAB Board

V průběhu našich úvah jsme se poměrně náhodou setkali s konceptem TAB Board. Princip poradních týmů z obecného pohledu je téma, na které jsme za svůj život narazili vícekrát – jak v odborných knihách či publikacích s články o úspěšných podnikatelích, tak i v průběhu naší praxe. A nyní se ty dvě cesty setkaly.

Když jako podnikatel máte svůj poradní tým, je to něco, co z našeho pohledu výrazně napomáhá k vaší úspěšnosti nejen v podnikání, ale může to mít pozitivní dopad i na váš osobní život. Podnikatelský a osobní život jsou totiž dvě propojené nádoby. TAB Board považujeme za praktický, skutečně přínosný a do detailu propracovaný program pro majitele malých, středních a rodinných firem, případně výkonnné ředitele těchto firem.

Nový vítr do plachet

Proto jsme se rozhodli pro spolupráci s TAB Board a naše společnost BRAVO CONSULTING se stala držitelem licence TAB Board pro okresy Brno-venkov, Blansko, Prostějov a Vyškov. Skutečnost, že budeme schopni umožnit našim klientům, aby měli svůj vlastní poradní tým, navíc doplněný osobním business koučinkem a dalšími propracovanými nástroji TAB, nám dodává potřebnou pozitivní energii do další kroků.

Více o TAB Board se dozvíte zde >>