Dětem se říká, že na Vánoce si mohou něco přát a Ježíšek jim to přání vyplní. Proč by si na Vánoce nemohl něco přát také majitel firmy? Třeba připravit nový produkt nebo službu pro zákazníky. Vymyslet a naplánovat ambiciózní marketingovou strategii. Digitalizovat a zrychlit obchodní proces. Anebo vytvořit modernější a hezčí e-shop či webové stránky, které přilákají více zákazníků. Čtěte dál a zjistíte, že nic není nemožné…

 

Jaké je vaše přání?

 

Štěstí přeje připraveným. V podnikání to platí dvojnásob. Jako podnikatel určitě máte ambiciózní plány a víte, co je potřeba pro jejich úspěšné naplnění učinit. Pokud máte v plánu být kreativnější v komunikaci se zákazníky a obchodními partnery, můžete na vaše aktivity využít takzvaný kreativní voucher a díky němu získat až 100 tisíc korun jako příspěvek od statutárního města Brna.

 

Kreativní vouchery pro jihomoravské firmy

 

Od 4. ledna 2022 startuje další ročník programu Kreativní vouchery Brno. Firmy, které jsou právnickými osobami se sídlem či provozovnou v Jihomoravském kraji, mají díky tomuto programu šanci získat od Jihomoravského inovačního centra příspěvek 75 % vynaložených nákladů, a to až do výše 100 tisíc korun. Projekt financuje město Brno.

Potřebujete vytvořit úspěšnou marketingovou strategii? Chcete vyvinout a uvést na trh nový výrobek nebo službu? Uvítali byste pomoc experta na marketing? Vybírat si můžete ze zkušených firem a odborníků z celkem 12 různých oborů v Kreativní galerii. Naši společnost BRAVO CONSULTING najdete v oborech Marketingové strategie a Design služeb.

 

Kdo a na co může voucher získat?

 

V podmínkách programu pro rok 2022 je relevantní firmou taková firma, která má vlastní know-how týkající se vývoje/výroby, má vlastní produkt/službu, již prodává v zahraničí nebo má vysoký potenciál začít v zahraničí prodávat. O kreativní voucher může žádat pouze firma, která je obchodní společností nebo družstvem (ne fyzická osoba), v obchodním rejstříku je její sídlo nebo provozovna zapsaná v Jihomoravském kraji, firma má know-how týkající se vývoje/výroby, vlastní produkt nebo službu, touhu na sobě pracovat a potenciál pro expanzi do zahraničí, patří mezi malé nebo střední podniky a proplacením voucheru nepřesáhne výši podpory, kterou je možné čerpat v režimu de minimis. Kompletní podmínky programu Kreativní vouchery Brno najdete v Projektovém manuálu.

 

Pojďte do toho s námi!

 

Pokud zvažujete zapojení vaší firmy do programu Kreativní vouchery Brno, doporučujeme vám začít s přípravou ihned, abyste co nejdříve měli vybraného dodavatele a s ním vydiskutovanou konkrétní nabídku. Budete-li mít v souvislosti s využitím kreativních voucherů jakékoliv otázky, neváhejte nás kontaktovat.