Štěstí přeje připraveným. V oblasti marketingu to platí dvojnásob. V posledních letech si firmy (nejen) v Jihomoravském kraji oblíbily takzvané kreativní vouchery, které jim umožní získat příspěvek na marketingové aktivity.

Od 4. ledna 2021 startuje další ročník programu Kreativní vouchery Brno. Firmy, které jsou právnickými osobami se sídlem či provozovnou v Jihomoravském kraji, mají díky tomuto programu šanci získat od Jihomoravského inovačního centra příspěvek 75 % vynaložených nákladů, a to až do výše 100 tisíc korun. Oproti předchozím ročníkům kreativních voucherů neplatí pro rok 2021 žádné oborové omezení žadatelů. Projekt financuje město Brno.

Potřebujete vytvořit úspěšnou marketingovou strategii? Chcete vyvinout a uvést na trh výrobek nebo službu, které si vaši zákazníci oblíbí? Uvítali byste pomoc experta na marketing? Vybírat si můžete ze zkušených firem a odborníků z celkem 12 různých oborů v Kreativní galerii. Naši společnost BRAVO CONSULTING najdete v oborech Marketingové strategie a Design služeb.

Pokud zvažujete zapojení vaší firmy do programu Kreativní vouchery Brno, doporučujeme vám začít s přípravou co nejdříve, abyste do ledna měli vybraného dodavatele a s ním vydiskutovanou konkrétní nabídku. Budete-li mít v souvislosti s využitím kreativních voucherů jakékoliv otázky, neváhejte nás kontaktovat.