CIRCOIL – jedinečná česká technologie, která umožňuje recyklovat (regenerovat) použité (odpadní) průmyslové oleje a vyrábět z nich průmyslově využitelné oleje s konkrétními kvalitativními požadavky. CIRCOIL je progresivní a ekologicky přínosná technologie zapadající do tzv. cirkulární ekonomiky, která je klíčovou oblastí programu Green Deal pro Evropu.

Recyklační stanice CIRCOIL je určena pro recyklaci použitých olejů, vzniklých v průmyslu, dolech, elektrárnách, dopravě apod., tedy v místech, kde se využívají průmyslové oleje, jako je hydraulický, ložiskový, turbínový, kompresorový, převodový, chladicí apod. Velkou výhodou zařízení je, že umožňuje navíc recyklovat oleje minerální a syntetické společně, kromě olejů motorových. Zařízení dokáže účinně odstranit nečistoty, vodu, uhlíkaté částečky, peroxidy a jiné. Zařízení dokáže efektivně zpracovávat použité demulgační směsi. Zařízení recykluje také biologicky odbouratelné oleje.

Recyklační technologie CIRCOIL je ověřena 2 roky v rámci plného provozu při zpracování odpadních olejů a je certifikováno pro použití v zemích Evropské unie (evropská homologace – prohlášení o shodě od společnosti TÜV SÜD Czech).

 

Technické parametry:

  • kapacita zpracování použitých olejů: 2.500 – 10.000 kg/den
  • produkce recyklovaného oleje: až 2.250.000 litrů/rok
  • výtěžnost po recyklaci: cca 80 – 85 %
  • umožňuje recyklaci olejů až na základové (bázové) oleje

 

Recyklační stanice CIRCOIL může být dodána také jako mobilní ve dvou 40stopých přepravních kontejnerech.

 

Pro koho je recyklační stanice CIRCOIL především určena?

  • Komerční společnosti zabývající se likvidací a recyklací odpadů
  • Městské a státní podniky v oblasti odpadního hospodářství
  • Výrobci a zpracovatelé olejů

 

Recyklační stanice CIRCOIL se vyrábí v České republice a je dodávána do všech zemí v rámci Evropské unie. Termín dodání 3 – 8 měsíců.

 

Máte zájem?
Pro podrobnější informace a konzultace kontaktujte: Ing. Tomáš Petrů, mobil 606 555 577, e-mail tomas.petru@bravoconsulting.cz